CHIRA Z VĚTRNÉ PASEKY

Reg.číslo: 446/14
Číslo zápisu: ČLP/NK/3304
Datum narození: 30.4.2011
Barva srsti: hnědá
Exteriér: velmi dobrá, výborná 1, CAC, KV, BOS
Výkon: ZV I.c. (184 b.), PZ I.c. (241 b.),
BZ III.c. (50 b.), BZH I.c. (196 b.)
DKK: 0/0
Výška: 49 cm
Majitel: Havel Vladimír, Žižkova 640, 583 01 Chotěboř, tel. 602 523 896
Nos: 4, 4 Přinášení srstnaté: 3
Hlasitost: 4, 4 Přinášení pernaté: 4
Slídění: 3, 4 Přinášení z vody: 4
Klid po výstřelu: 4, 4 Práce na barvě: 1, 4
Poslušnost: 3, 4 Ochota k práci na černou zvěř: -
 
Atos z Neživy
ČLP/NK/2462/09
hnědobílá
HD A (0/0)
CAJC, r. CAC, BOB
PZ I.c. VP I.c. ZV I.c.
Pat z Větrné paseky
ČLP/NK/1732/05
hnědá, HD B (1/0)
Vítěz třídy, výb.
PZ I.c. LZ I.c. ZV I.c.
Tell vom Steig
ČLP/NK/1178/97
hnědobílá, HD A (0/0)
CAC,BOB
PZ Ic.ZV Ic.
Strolch St.Gangloff
91-618
Alloa v.d. Mauselhöh
DDR 90-1089
Alka ze Štětské vinice
ČLP/NK/1310/01
hnědá, HD B (0/1)
CH ČR, CACIB
U, VZ I.c. PZ I.c.
SVP I.c. ZV I.c.
Edy Vezír
ČLP/NK/842/96
Cita Rokytas
ČLP/NK/853/98
Cita od Zaječího rybníka
ČLP/NK/1701/07
hnědobílá, HD B (0/1)
výb.
PZ I.c. ZV I.c.
Flex Liol
ČLP/NK/714/96
hnědobílá, HD A (0/0)
Obl.vítěz, Vít.tř.
U VZ II.c. PZ II.c.
LZ I.c. BZ I.c.
Derik Liol
ČLP/NK/326/90
Havana od Vidláku
ČLP/NK/567/94
Belami od Gerclínského vrchu
ČLP/NK/1090/00
hnědá s pál., HD C (2/2)
v.d.
PZ I.c. BZ I.c. ZV I.c.
Flot z Milkova
ČLP/NK/733/95
Rita z Dianina revíru
ČLP/NK/710/96
Chvalka z Chlumeckého polesí
ČLP/NK/2631/11
hnědá s bílou náprsenkou
CAJC, r. CAC
PZ I.c. BZH I.c.
HD A (0/0)
Brit ze Svinenských luk
ČLP/NK/1848/06
hnědá, HD A (0/0)
CH ČR, CACIB, KV, BOB
PZ I.c. ZV I.c.
Garik z Milkova
ČLP/NK/868/97
hnědá s pálením, HD A (0/0)
CACIB, r.CACIB
CAC 2x, BOB
CACIT, CACT, ZV I.c. PZ I.c.
Opus v.Auerberg
ZBNR.200/91
Gabi v.Eselgraben
ČLP/NK/642/95
Dita od Gerclínského vrchu
ČLP/NK/1324/02
hnědá, HD A (0/0)
r.CAC, výb.
PZ I.c. LZ I.c.
Flot z Milkova
ČLP/NK/733/95
Rita z Dianina revíru
ČLP/NK/710/96
Bona z Chlumeckého polesí
ČLP/NK/1939/07
hnědobílá, HD C (2/2)
r.CACIB, CAC 3x, BOB 2x
Klubový vítěz
Národní vítěz
PZ II.c.
Brix od Žďárského rybníka
ČLP/NK/1710/03
hnědá, HD A (0/0)
CACIB, CAC, BOB, VT
PZ II.c LZ I.c ZV I.c
LZ I.c. SZVP I.c.
Edy Vezír
ČLP/NK/842/96
Erka z Ostrůvku
ČLP/NK/1308/01
Bára Kraj kamenů
ČLP/NK1394/01
hnědobílá, HD B (0/1)
VTM, výb.
PZ I.c.LZ I.c.ZV I.c.
Tell vom Steig
ČLP/NK/1178/97
Teska z Bořené Hory
ČLP/NK/751/98