JACK Z VĚTRNÉ PASEKY

Reg.číslo: 240/15
Číslo zápisu: ČLP/NK/3504
Datum narození: 5.4.2012
Barva srsti: hnědý bělouš
Exteriér: 12x výborný, 9x CAC, r.CAC,
2x VT, OV, KrV, Vít.Vys.,
7x CACIB, r.CACIB, 6x BOB,
BIG 4, BIS 3, CH ČR, GCH ČR,
CH ČMKU
Výkon: ZV I.c. (181 b.), VP II.c. (80 b.)
HZ II.c. (175 b.), LZ I.c. (298 b.)
KPZ KCHLS III.c. (197 b.),
BZ I.c. (100 b.), BZH I.c. (204 b.),
KHZ I.c. (190 b.), VZ II.c. (417 b.)
DKK: 0/0
Výška: 53 cm
Majitel: Bártl Lukáš, Kralovická 30, 250 84 Stupice, Sibřina, tel. 777 211 019, www.axally.webnode.cz
Nos: 4, 4, 4, 4, 4 Přinášení srstnaté: 4, 4, 4
Hlasitost: 4, 4, 4, 4, 4 Přinášení pernaté: 3, 1, 3
Slídění: 4, 4, 4 Přinášení z vody: 1, 3, 3
Stopa zvěře: 4 Práce na barvě: 3, 4, 4, 3, 2
Poslušnost: 3, 4, 3, 4, 4, 4 Klid po výstřelu: 4, 4, 4, 4, 4
- - Ochota k práci na černou zvěř: 3, 4
 
Atos z Neživy
ČLP/NK/2462/09
hnědobílá
HD A (0/0)
CAJC, r. CAC, BOB
PZ I.c. VP I.c. ZV I.c.
Pat z Větrné paseky
ČLP/NK/1732/05
hnědá, HD B (1/0)
Vítěz třídy, výb.
PZ I.c. LZ I.c. ZV I.c.
Tell vom Steig
ČLP/NK/1178/97
hnědobílá, HD A (0/0)
CAC,BOB
PZ Ic.ZV Ic.
Strolch St.Gangloff
91-618
Alloa v.d. Mauselhöh
DDR 90-1089
Alka ze Štětské vinice
ČLP/NK/1310/01
hnědá, HD B (0/1)
CH ČR, CACIB
U, VZ I.c. PZ I.c.
SVP I.c. ZV I.c.
Edy Vezír
ČLP/NK/842/96
Cita Rokytas
ČLP/NK/853/98
Cita od Zaječího rybníka
ČLP/NK/1701/07
hnědobílá, HD B (0/1)
výb.
PZ I.c. ZV I.c.
Flex Liol
ČLP/NK/714/96
hnědobílá, HD A (0/0)
Obl.vítěz, Vít.tř.
U VZ II.c. PZ II.c.
LZ I.c. BZ I.c.
Derik Liol
ČLP/NK/326/90
Havana od Vidláku
ČLP/NK/567/94
Belami od Gerclínského vrchu
ČLP/NK/1090/00
hnědá s pál., HD C (2/2)
v.d.
PZ I.c. BZ I.c. ZV I.c.
Flot z Milkova
ČLP/NK/733/95
Rita z Dianina revíru
ČLP/NK/710/96
Chvalka z Chlumeckého polesí
ČLP/NK/2631/11
hnědá s bílou náprsenkou
CAJC, r. CAC
PZ I.c. BZH I.c.
HD A (0/0)
Brit ze Svinenských luk
ČLP/NK/1848/06
hnědá, HD A (0/0)
CH ČR, CACIB, KV, BOB
PZ I.c. ZV I.c.
Garik z Milkova
ČLP/NK/868/97
hnědá s pálením, HD A (0/0)
CACIB, r.CACIB
CAC 2x, BOB
CACIT, CACT, ZV I.c. PZ I.c.
Opus v.Auerberg
ZBNR.200/91
Gabi v.Eselgraben
ČLP/NK/642/95
Dita od Gerclínského vrchu
ČLP/NK/1324/02
hnědá, HD A (0/0)
r.CAC, výb.
PZ I.c. LZ I.c.
Flot z Milkova
ČLP/NK/733/95
Rita z Dianina revíru
ČLP/NK/710/96
Bona z Chlumeckého polesí
ČLP/NK/1939/07
hnědobílá, HD C (2/2)
r.CACIB, CAC 3x, BOB 2x
Klubový vítěz
Národní vítěz
PZ II.c.
Brix od Žďárského rybníka
ČLP/NK/1710/03
hnědá, HD A (0/0)
CACIB, CAC, BOB, VT
PZ II.c LZ I.c ZV I.c
LZ I.c. SZVP I.c.
Edy Vezír
ČLP/NK/842/96
Erka z Ostrůvku
ČLP/NK/1308/01
Bára Kraj kamenů
ČLP/NK1394/01
hnědobílá, HD B (0/1)
VTM, výb.
PZ I.c.LZ I.c.ZV I.c.
Tell vom Steig
ČLP/NK/1178/97
Teska z Bořené Hory
ČLP/NK/751/98